Час роботи з 08:00 до 17:00
2490 грн.
https://mobil-medical.com/wp-content/uploads/2022/01/Citosper-400x300.png

Склад, 1 пакетик-саше містить: екстракт трави якірців сланких (Tribulus terrestris L.) – 750 мг (mg),  L-карнітину фумарат - 855 мг (mg),  ацетил-L-карнітин - 500 мг (mg),  L-аргінін - 250 мг (mg), L-глутатіон - 100 мг (mg), коензим Q10 (убіхінон) – 40 мг (mg), цинку піколінат - 7,5 мг (mg), вітамін В9 (фолієва кислота) – 0,2  мг (mg), селен – 0,05 мг (mg), вітамін В12 (ціанокобаламін) - 2  мкг (mkg), вітамін В5 (пантотенова кислота) – 3 мг (mg).

Допоміжні речовини: аеросил, лимонна кислота, лактоза, магнію стеарат.

Цитоспер - це  дієтична добавка, що містить додаткове джерело амінокислот, вітамінів, мікроелементів і інших біологічно активних речовин, які сприяють підвищенню загального тонусу м'язів, пружності слизових оболонок і шкіри, нормалізації стану нервової системи та функціонального стану репродуктивних органів у чоловіків. Властивості дієтичної добавки Цитоспер обумовлені дією активних інгредієнтів рослинного походження, що входять до її складу та проявляють комплексну активність.

Екстракт трави якірців сланких

Екстракт трави якірців сланких (Tribulus terrestris L.) - містить стероїдні сапоніни, що метаболізуються в організмі до дегідроепіандростерона (DHEA), який є попередником статевих гормонів і в організмі чоловіків перетворюється в андрогени. Дегідроепіандростерон сприятливо діє на імунітет, цілісність клітинної мембрани, метаболізм холестерину, сприяє посиленню статевого потягу за допомогою стимуляції андрогенних рецепторів у головному мозку. Трібулус сприяє відновленню і покращенню лібідо, подовженню часу ерекції, збільшенню кількості сперматозоїдів і їх рухливості.

L-карнітину фумарат

L-карнітину фумарат – це формула, що поєднує L-карнітин з фумаровою кислотою, яка міститься в мохах і грибах. Вона сприяє кращому засвоєнню L-карнітину та виступає посередником в циклі Кребса - ключовому процесі вироблення енергії. Вона транспортує жирні кислоти, які перетворюються в енергію. Також фумарат має  властивість активовувати антиоксидантну систему, яка захищає мітохондрії від руйнівної дії вільнорадикальних сполук. Інші форми L-карнітина позбавлені такої властивості.

Ацетил-L-карнітин

Ацетил-L-карнітин має важливе значення в дієтичному харчуванні при чоловічому безплідді, так як створює значний позитивний ефект у покращенні якості сперми та відіграє ключову роль у мітохондріальному окисленні довголанцюгових жирних кислот для виробництва клітинної енергії, яка необхідна сперматозоїдам, що мають особливу потребу у великій кількості енергії, щоб продовжувати рухатися. Більше того, карнітин захищає клітинні мембрани та ДНК від пошкодження, спричиненого вільнокисневими радикалами. Це також запобігає розвитку окисних пошкоджень тканин. Головна відмінність ацетил-L-карнітину від інших форм карнітину полягає в наявності молекули ацетилу. Завдяки їй ацетил-L-карнітин швидше і простіше засвоюється, добре проникає в тканини і має більшу біологічну активність.

L-аргінін

L-аргінін - це амінокислота, що є безпосереднім попередником оксиду азоту (NO), який покращує рухливість і морфологію сперматозоїдів. Вона входить до складу білків, підтримує імунну систему і регулює тонус судин, щоб контролювати швидкість кровотоку. Організм з аргініну виробляє спермін і спермідин, які містяться в високій концентрації в насінній рідині. Спермін має антиоксидантні властивості, стабілізує ДНК всередині сперматозоїдів, а також відіграє важливу роль в поділі і зростанні клітин. L-аргінін є потужним активатором антиоксидантного захисту організму, що зменшує негативний вплив вільних радикалів та допомагає знизити інтенсивність хронічних запальних процесів і захистити сперматозоїди від пошкоджень. L-аргінін підвищує здатність організму до регенерації тканин.

L-глутатіон

L-глутатіон є життєво важливим внутрішньо- і позаклітинним захисним антиоксидантом, який відіграє ключову роль в контролі чоловічого безпліддя. Сприяє перериванню процесу пошкодження сперматозоїдів, покращенню рухливості сперматозоїдів, перешкоджанню фрагментації ДНК та зниженню ризиків генетичних аномалій. Зменшує негативний вплив вільних радикалів та допомагає знизити інтенсивність хронічних запальних процесів і захистити сперматозоїди від пошкоджень.

Коензим Q10

Коензим Q10 (убіхінон) є центральним компонентом метаболічних процесів, пов'язаних з постачанням організму енергією. Це критично важливо для забезпечення енергією рухливості сперматозоїдів. Коензим Q10 відіграє важливу роль в засвоєнні організмом карнітину, так як регулює процес ацетилювання в організмі. Коензим Q10 є потужним активатором антиоксидантного захисту організму, що зменшує негативний вплив вільних радикалів, допомагає знизити інтенсивність хронічних запальних процесів, захистити сперматозоїди від пошкоджень та знизити ризики генетичних аномалій.

Цинку піколінат

Цинку піколінат являє собою найбільш доступну біологічну форму мікроелемента, що відповідає за повноцінну роботу внутрішніх органів і їх систем. Поєднання цинку і піколінової кислоти взаємодоповнюють один одного і утворюють формулу, що легко засвоюється та гарантує максимальну ефективність дієтичної добавки. Цинк - важливий мікроелемент, який необхідний для нормального функціонування чоловічої репродуктивної системи. Його дефіцит призводить до зниження рівня тестостерону та зменшення виробництва сперми.

Фолієва кислота

Вітамін В9 (фолієва кислота) важлива для генерації ДНК, що несе гени. Достатній рівень фолієвої кислоти має вирішальне значення для виробництва повноцінної сперми, що містить здорову ДНК.

Селен

Селен також є мікроелементом, що відіграє вирішальну роль у функції багатьох важливих ферментів, які тісно пов'язані з механізмом антиоксидантного захисту. Селен входить до складу статевих гормонів, необхідний для їх синтезу та сприяє утворенню здорових сперматозоїдів. Активність селену тісно пов'язана з доступністю глутатіону.

Вітамін В12

Вітамін В12 (ціанокобаламін) активує обмін вуглеводів, білків і ліпідів, бере участь в синтезі нуклеїнових кислот. Стимулює здатність тканин до регенерації. Сприяє підтримці темпів вироблення клітин сперми.

Вітамін В5

Вітамін В5 (пантотенова кислота) - водорозчинний вітамін, що використовується для виробництва коферменту А (CoA), хімічної сполуки, яка допомагає ферментам створювати і розщеплювати жирні кислоти, а також виконувати інші метаболічні функції, що регулюють механізм утворення жирів. Пантотенова кислота позитивно впливає на гормонопродукуючу функцію яєчок та є важливим фактором рухливої здатності сперматозоїдів.

Рекомендації до споживання: дорослим чоловікам у якості додаткового джерела амінокислот, вітамінів, мікроелементів і інших біологічно активних речовин. Сприяє поліпшенню якості життя, статевого потягу, функціональних властивостей сперми та здатності до запліднення.

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб вживання: вміст пакетика-саше висипати у ємність об'ємом 250 мл. Додати 200 мл води або солодкого соку на ваш смак (наприклад, виноградного, виноградно-яблучного, грушевого). Ретельно перемішати до утворення однорідного розчину. Приймати по 1 пакету двічі на
день перед їдою.

Термін вживання: 90 днів, при необхідності курс повторити після перерви 2 тижня.

Застереження при застосуванні: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: особиста чутливість до компонентів, діти. Не рекомендовано при важких серцево-судинних захворюваннях (інсульт, інфаркт міокарда протягом останнього року, нестабільна стенокардія, хронічна серцева недостатність, важка ниркова недостатність).

Умови зберігання: при температурі до 25 °C, у сухому та захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Форма випуску: порошок у пакетиках-саше. № 30 пакетиків-саше в картонній упаковці.

Маса вмісту саше: 2,756 г (g) ± 5%.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

ТУ У 10.8-42952052-001:2019

Термін придатності: 2 роки.

Виробник: Приватне акціонерне товариство "Лекхім - Харків", Україна, 61115, Харківська обл., м. Харків, вул. Северина Потоцького, буд. 36. тел.: +380 57 714-77-90

Заявник: ТОВ «Легер Фарма», Україна, 02081, м. Київ, вул. Урлівська, 23-Б, оф.241, тел.: +380 44 239-26-41

Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Мобіль Медікал», Україна, 07354, Київська область, Вишгородcький район, с. Нові Петрівці, пров. 1-го Травня, буд. 17-А. тел.: +380 44 353-80-02, www.mobil-medical.com, е-mail: info@mobil-medical.com