Час роботи з 08:00 до 17:00
730 грн.
https://mobil-medical.com/wp-content/uploads/2023/05/indofibrol-pack-1-400x500.jpg

Загальна характеристика Індофібролу

ІНДОФІБРОЛ - дієтична добавка на основі рослинної сировини, яка сприяє нормалізації гормонального балансу у чоловіків та зменшенню симптомів  розладів сечовипускання, уповільнює надмірне розростання клітин передміхурової залози та є додатковим джерелом антиоксидантів і вітаміну С.

Склад 1 капсули:

екстракт броколі сухий (індол-3-карбінол)………………..150,0 мг (mg)

екстракт сухий ягід карликової пальми сабаль………….160,0 мг (mg)

кислота аскорбінова (вітамін С)……………………………………70,0 мг (mg)

цинку глюконат, що еквівалентно 5,0 мг цинку…………..35,0 мг (mg)

екстракт томатів сухий (лікопін)………………………………….. 10,0 мг (mg)

Допоміжні речовини: гіпролоза (гідроксипропілцелюлоза), кальцію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Основні властивості компонентів Індофібролу:

Екстракт броколі сухий (індол-3-карбінол) -  основна речовина з групи біологічно активних сполук, виділених з овочів сімейства хрестоцвітих.  Індол-3-карбінол сприяє нормалізації обміну речовин, в тому числі і статевих гормонів, та пригнічує утворення сполук з вираженими токсичними властивостями. Також індол-3-карбінол  знижує чутливість андрогенних і естрогенових рецепторів  в тканинах-мішенях. Внаслідок чого індол-3-карбінол здатний чинити позитивний вплив при функціональних розладах, обумовлених збільшеною кількістю андрогенів і естрогенів та може бути ефективним при надмірному розростанні клітин  передміхурової залози, при порушенні розвитку клітин.

Індол-3-карбінол   виявляє високі антиоксидантні властивості, нейтралізує утворення вільних радикалів та  сприяє посиленню активності природних систем організму при хронічних запальних процесах.

Екстракт  сухий ягід карликової пальми сабаль - містить фітостероли, каротин, танін, вільні жирні кислоти, які  проявляють антиандрогенні властивості, уповільнюють надмірне розростання клітин  передміхурової залози та сприяють зменшенню симптомів порушення сечовипускання. Екстракт сухий ягід карликової пальми сабаль містить насичені і ненасичені  жирні кислоти, що мають протизапальну і протинабрякову дію. Олеїнова і лауринова кислоти  у складі екстракту сухого ягід карликової пальми сабаль зв'язуються з α-адренорецепторами в тканинах-мішенях, позитивно впливають на симптоми спорожнення та наповнення сечового міхура. Завдяки зменшенню проникності капілярів, набряку і запального процесу, усуненню компресії шийки сечового міхура і сечовивідного отвору, зниженню тонусу у передміхуровій залозі, збільшується сила сечового струменя та зменшується обсяг залишкової сечі.

Екстракт сухий ягід карликової пальми сабаль не має негативного впливу на потенцію та лібідо. Покращує абсорбцію холестерину і виведення його з організму.

Також, екстракт сухий ягід карликової пальми сабаль позитивно впливає на стан шкіри та волосся.

Кислота аскорбінова (вітамін С) - активний учасник регуляції окислювально-відновних процесів в організмі, регулює вуглеводний обмін, процес згортання крові, регенерацію тканин, зменшує проникність судинної стінки, має виражені антиоксидантні властивості. Сприяє підвищенню опірності організму інфекціям, а також пригніченню утворення запальних  та алергічних реакцій.

Аскорбінова кислота разом з індол-3-карбінолом утворює активну природну сполуку – аскорбіген, який  сприяє зниженню рівня естрогену та виявляє набагато сильнішу антиоксидантну активність, ніж аскорбінова кислота.

Цинк - мікроелемент, який відіграє важливу роль у обміні речовин, формуванні імунітету, функціонуванні статевої і репродуктивної систем.

Бере участь у підтримці необхідного рівня тестостерону в організмі чоловіків. Цинк накопичується в передміхуровій залозі, сприяє зменшенню вираженості запальної реакції. Також цинк є структурним компонентом біологічних мембран клітин, рецепторів, незамінний для всіх процесів клітинного росту і диференціювання.

Нестача цинку призводить до зменшення  кількості утворення cперматозоїдів, і тим самим до погіршення якості сперми.

Екстракт томатів сухий (лікопін) - це природна сполука з групи каротиноїдів, жиророзчинний пігмент, який міститься в томатах та сприяє активації антиоксидантного захисту організму. Лікопін має  властивість нейтралізувати активні форми кисню і позитивно впливає на збільшення концентрації і активність сперматозоїдів. Також може  вибірково впливати на активність факторів, що призводять до утворення і росту нових судин  при надмірному розростанні клітин  передміхурової залози, таким чином уповільнює розвиток патологічного стану.

Лікопін збільшує біодоступність оксиду азоту та покращує функцію ендотелію судин, завдяки чому знижується ризик розвитку бляшок у судинах. Сприяє нормалізації обміну холестерину та зниженню ваги, зменшує прояви остеопорозу, а також володіє потужним протизапальним ефектом. Лікопін здатний значно зменшувати побічні ефекти, пов’язані із застосуванням індол-3-карбінолу: шлункові розлади, нудоту, головний біль.

Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендована до раціону харчування чоловіків як додаткове джерело вітамінів і мінеральних речовин для нормалізації функціонування передміхурової залози. Сприяє покращенню функції нижніх сечовивідних шляхів у чоловіків і поліпшенню процесу сечовипускання. Має антиоксидантні та загальнозміцнюючі властивості.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб вживання: чоловікам по 2 капсули на день під час  їди, запиваючи  достатньою кількістю води.

Термін вживання: 3 місяці або за рекомендацією лікаря.

Застереження при застосуванні:  не перевищувати рекомендовану  добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання:  індивідуальна чутливість до компонентів.  ІНДОФІБРОЛ не призначений для застосування жінкам та дітям  до 18 років.

Форма випуску: капсули № 60 у блістері, у картонній коробці.

Маса вмісту капсули: 430±5% мг (mg)

Не є лікарським засобом.

Не містить ГМО

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Номер партії (серії): вказано на упаковці.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

ТУ У 10.8-42952052-001:2019

Виробник: ПрАТ «Технолог», Україна, 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Стара прорізна, буд.8, тел./факс: +380 47 444-03-02.

На замовлення: ТОВ «Легер Фарма», Україна, 02081, м. Київ, вул. Урлівська, буд. 23-Б, оф.241, тел.: +380 44 239-26-41.

Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Мобіль Медікал», Україна, 07354, Київська область, Вишгородcький район, с. Нові Петрівці, провулок 1-го Травня, буд. 17-А, тел.: +380 44 353-80-02, www.mobil-medical.com,

е-mail: info@mobil-medical.com