Час роботи з 08:00 до 17:00
https://mobil-medical.com/wp-content/uploads/2020/06/Лиастен-400x300.jpg

Склад Ліастену:

діюча речовина: глюкозамінілмурамілпентапептид (N-ацетилглюкозамініл-N-ацетилмураміл-L-аланіл-D-глутаміл-L-лізил-D-аланіл-L-аспарагіл);

флакон містить 0,002 г глюкозамінілмурамілпентапептиду (N-ацетилглюкозамініл-N-ацетилмураміл-L-аланіл-D-глутаміл-L-лізил-D-аланіл-L-аспарагілу) в перерахунку на пептиди;

допоміжна речовина: декстран 40.

Лікарська форма

Порошок для приготування розчину для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: ліофілізований порошок або пориста маса білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, легко розчинні у воді для ін’єкцій та розчині хлориду натрію 0,9% для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група

Імуностимулятори. Код АТХ L03A.

Фармакологічні властивості / імунологічні і біологічні властивості.

ЛІАСТЕН® належить до імуномодуляторів природного походження із широким спектром дії. Він являє собою фрагменти клітинної стінки лактобактерій. ЛІАСТЕН® стимулює функцію макрофагів, нормалізує кількість Т-лімфоцитів. ЛІАСТЕН® активує клітини моноцитарно-макрофагального ряду, фагоцитоз, підвищує активність лізосомальних ферментів, продукцію активних форм кисню, підсилює цитотоксичний ефект макрофагів стосовно клітин, інфікованих вірусами, бактеріями та пухлинних клітин. Препарат підсилює синтез цитокінів, зокрема інтерлейкіну-1. ЛІАСТЕН® підвищує цитотоксичну активність природних клітин-кілерів. Імуномодулююча активність ЛІАСТЕН® проявляється також у тому, що препарат зберігає ендокринну функцію тимусу, сприяє зниженню рівня циркулюючих імунних комплексів. ЛІАСТЕН® сприяє стимуляції лейкопоезу, має слабку антиметастатичну і протипухлинну дії, зменшує побічні ефекти хіміо- і променевої терапії. Препарат не має ембріотоксичної, мутагенної й тератогенної дії.

Клінічні характеристики

Показання

ЛІАСТЕН® призначають як імуномодулюючий засіб при різних захворюваннях, що супроводжуються вторинним імунодефіцитом, лейкопенією, зокрема при хіміо- і променевій терапії онкологічних хворих і хворих на лейкоз з метою зниження токсичної дії цитостатиків; при гострих і хронічних променевих ураженнях; при хірургічному лікуванні онкологічних та інших категорій хворих. ЛІАСТЕН® показаний при гострих і хронічних бактеріальних і вірусних інфекціях, зокрема при туберкульозі, а також для лікування хворих з лейкопеніями різного походження.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату та аутоімунні захворювання. Дитячий вік, вагітність, годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій:

Невідомі.

Особливості застосування:

З обережністю призначають хворим на алергійні та аутоімунні захворювання.

Застосування у період вагітності або годування груддю:

Досвіду застосування препарату вагітним і жінкам, які годують груддю, немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами:

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

ЛІАСТЕН® вводять підшкірно або внутрішньом’язово. Перед використанням препарату у флакон додають 1–2 мл розчину натрію хлориду ізотонічного 0,9 % для ін’єкцій або води для ін’єкцій. Якщо передбачається підшкірне введення препарату, то можна використати 1 мл розчинника. Після додавання розчинника флакон ретельно струшують до повного розчинення його вмісту. Звичайна добова доза препарату для дорослих осіб становить 0,002 г діючої речовини. Курс лікування передбачає 3–5 ін’єкцій з інтервалом 5–7 діб. За необхідності можна проводити повторні курси лікування через 3–6 та 12 місяців.

Діти:

Досвіду застосування препарату дітям немає.

Передозування

Випадків передозування Ліастеном не виявлено.

Побічні реакції

Іноді можливе короткочасне незначне підвищення температури тіла, виникнення місцевих реакцій, болю у суглобах. В таких випадках необхідно збільшити інтервал між ін’єкціями препарату до 10 днів.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Розчин препарату зберігати не більше 24 годин в холодильнику при температурі від + 4 до + 6 °С.

Несумісність

Не слід змішувати з іншими лікарськими засобами.

Упаковка

Порошок для приготування розчину для ін’єкцій у флаконах № 5 у блістері. Блістер з флаконами вкладено в коробку з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник/заявник

ДП «Ензим».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності / місцезнаходження заявника

Україна, 24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Хлібозаводська, 2.