Час роботи з 08:00 до 17:00
325 грн.
https://mobil-medical.com/wp-content/uploads/2018/08/Доменорм-Макси_0-1-450x350.png

Доменорм Максі®

Доменорм Максі® - це збалансований продукт екстрактів лікарської рослинної сировини, який може бути використаний як засіб, що сприятливо впливає на стан жіночої статевої системи. Може бути рекомендований при порушеннях менструального циклу, передменструальному синдромі, синдромі полікістозних яєчників, мастопатії, фіброматозах, клімактеричному синдромі, вегето-судинних порушеннях і метаболічному синдромі.

Властивості й застосування Доменорм Максі®:

Доменорм Максі® відноситься до засобів рослинного  походження. Дія Доменорм Максі® зумовлена сукупною дією  активних речовин, виділених з рослинної сировини, які мають  такі властивості: протизапальну, гормонорегулюючу,  протипухлинну, антипроліферативну, бактерицидну,  ранозагоювальну, кровоспинну, сечогінну, спазмолітичну,  жовчогінну, легку седативну і м'яку гіпотензивну та  судиноукріплюючу.

Також Доменорм Максі® стимулює моторну і секреторну функцію шлунково-кишкового тракту,  активує синтез жовчних кислот з холестерину в печінці,  підсилюючи секрецію жовчі гепатоцитами і виведення  холестерину з жовчю. Застосування Доменорм Максі® сприяє  нормалізації роботи щитовидної залози і нормалізації обміну  речовин, зниженню цукру в крові, стимулюючи утворення  інсуліну, а також підсилює чутливість тканин до інсуліну при  інсулінорезистентності. Надає профілактичну дію при  доброякісних захворюваннях молочних залоз, матки та  щитовидної залози. Екстракти лікарських рослин, що входять  до складу Доменорм Максі®, містять комплекс біологічно  активних речовин (органічних кислот, каротиноїдів,  флавоноїдів ліквіритин, ізокверцетін, рутин та ін.), фенолів,  інозитолів, дубильних речовин, тритерпенових сапонінів,  гліциризин і гліциризинову кислоту, а також мікроелементів  (кальцію, магнію, калію, міді, заліза, цинку і ін.), вітамінів,  ароматичних речовин і ефірних масел.

 

Рекомендації щодо застосування в комплексній терапії:

  • Застосовується в якості добавки в комплексному лікуванні запальних і проліферативних гінекологічних захворювань,  менструального болю, порушень менструального циклу і  гормонального балансу, а також при запальних захворюваннях шийки матки (сприяє відновленню місцевого  імунітету і більш швидкій регенерації тканин) та синдромі  полікістозних яєчників;
  • В якості добавки до їжі сприяє профілактиці та зменшенню проявів доброякісних захворювань молочних залоз (мастопатії), матки (фіброміома), та щитовидної залози;
  • Зменшує прояви метаболічних, психо-емоційних і нейровегетативних клімактеричних порушень в пременопаузальному періоді і при менопаузі;
  • Зменшує прояви нейровегетативних розладів;
  • Сприяє нормалізації обмінних процесів при ожирінні, порушенні толерантності до глюкози і цукровому діабеті, атеросклерозі, зменшує набряки;
  • Застосовується як загальнозміцнюючий і антиоксидантний засіб при наявності хронічної інфекції, синдромі хронічної втоми, при зниженому імунітеті, частих простудних захворюваннях.

Рекомендації щодо споживання (застосування): Тривалість застосування 1 місяць, в подальшому термін  вживання потрібно узгоджувати з лікарем.

Спосіб застосування: Вживати дорослим та дітям від 12 років по 2,5 мл/ml 3 рази на добу перед прийомом їжі, попередньо розчинивши у невеликій  кількості води, використовуючи мірний ковпачок.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність і  період лактації, діти віком до 12 років.

Склад: 100 мл/ml добавки дієтичної містить водно-спиртовий екстракт рослинної сировини: бадану кореневища – 1 г, березового гриба (чага) – 1 г, берези бруньок – 1 г, діоскореї  кореневища – 1 г, горіха волоського листя – 1 г, кропиви листя – 1 г, нагідок квіток – 1 г, півонії кореневища з корінням – 1 г,  родіоли холодної (червона щітка) кореневища з корінням – 1 г,  солодки кореневища з корінням – 1 г (екстрагент – спирт  етиловий 40 %).

Калорійність (енергетична цінність): 263,6 ккал/100 г.

Термін придатності: Не більше 24 місяці від дати виготовлення.

Умови зберігання: В чистих, сухих приміщеннях, захищених від прямого попадання сонячних променів, при кімнатній температурі (до 25 ºС).

Виробник: ПрАТ “Біолік”.

Адреса виробника: Україна, 24321, м.Ладижин, вул. Незалежності 118, тел.: (043) 436-18-47.

Заявник та ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ "МОБІЛЬ МЕДІКАЛ", 07354, Україна, Київська обл., Вишгородський р-н., с. Нові Петрівці, пров. 1-го Травня, буд. 17А. тел. (044) 353-80-02.

Сайт: www.mobil-medical.com

e-mail: info@mobil-medical.com

Не є лікарським засобом. Не містить ГМО.

ТУ У 10.8-38002601-001:2018