Час роботи з 08:00 до 17:00
https://mobil-medical.com/wp-content/uploads/2018/08/О_М_Далмаксін-супозиторії-по-02-г_020118_Re-registration-2-400x300.png

Склад Далмаксину

активна речовина: thiotriazolin (морфолін-5-метил-1,2,4-тріазолін-5-тіоацетат)

1 супозиторій містить тіотриазоліну (в перерахунку на 100 % речовину) 200 мг (0,2 г)

допоміжні речовини: твердий жир.

.

Лікарська форма далмаксіну: супозиторії

Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії білого або білого з кремовим відтінком кольору, кулеподібної форми. Допускається наявність нальоту на поверхні супозиторію.

Фармакотерапевтична група

Гепатотропні засоби. Код АТС А05В А.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка

Фармакологічний ефект препарату зумовлений протиішемічною, мембраностабілізувальною та антиоксидантною діями. Тіотриазолін запобігає руйнуванню гепатоцитів, знижує ступінь жирової інфільтрації та гальмує збільшення зони центролобулярних некрозів печінки, сприяє процесам репаративної регенерації гепатоцитів, нормалізує в них білковий, вуглеводний, ліпідний та пігментний обміни. Збільшує швидкість синтезу та виділення жовчі, нормалізує її хімічний склад. Тіотриазолін чинить гепатопротекторну дію при гепатитах і цирозах печінки різної етіології, що зумовлює застосування цього препарату в комплексній терапії.
У разі ректального та вагінального введення, Тіотриазолін діє місцево шляхом контакту зі слизовими оболонками прямої кишки й сечостатевих органів жінок, чинить протизапальну дію, прискорює загоєння ран й виразок слизових оболонок сечостатевої системи. У разі всмоктування й проявленні резорбтивного ефекту, аналогічну дію він чинить й стосовно слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.
Препарат пришвидшує загоєння ран шкіри, слизових оболонок сечостатевої системи й шлунково-кишкового тракту.

Фармакокінетика

При ректальному введенні біологічна доступність препарату складає 60 %. У значних концентраціях препарат накопичується в тканинах печінки, селезінки, прямої кишки й нирок, у незначній кількості – у легенях та тонкій кишці. Крім реалізації локальних ефектів, він досить швидко всмоктується слизовими оболонками, максимальна його концентрація в плазмі крові реєструється через 1,5 години. Період напіввиведення препарату становить 2,9 години. Тіотриазолін виводиться переважно нирками.
Клінічні характеристики далмаксіну. Показання до застосування
Запально-ерозивні ураження слизової оболонки прямої й сигмоподібної кишок, тріщини та ерозії в ділянці анального отвору і прямої кишки.
Запально-ерозивні ураження піхви й шийки матки, вірусні та атрофічні кольпіти. Також застосовують для прискорення епітелізації при порушеннях цілісності слизової оболонки після процедур діатермо та кріотерапії, після хірургічних втручань.
Захворювання печінки, зокрема хронічний персистентний гепатит, хронічний активний гепатит, цироз печінки, вірусний і токсичний гепатит (в складі комплексної терапії).

Клінічні характеристики далмаксіну. Показання до застосування

Запально-ерозивні ураження слизової оболонки прямої й сигмоподібної кишок, тріщини та ерозії в ділянці анального отвору і прямої кишки.
Запально-ерозивні ураження піхви й шийки матки, вірусні та атрофічні кольпіти. Також застосовують для прискорення епітелізації при порушеннях цілісності слизової оболонки після процедур діатермо та кріотерапії, після хірургічних втручань.
Захворювання печінки, зокрема хронічний персистентний гепатит, хронічний активний гепатит, цироз печінки, вірусний і токсичний гепатит (в складі комплексної терапії).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Ниркова недостатність.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Немає досліджень.

Особливості застосування

Перед застосуванням супозиторію необхідно:

  • по лінії перфорації блістерної обгортки відокремити один супозиторій у первинній обгортці;
  • далі необхідно потягнути за краї плівки, розриваючи її, в різні боки, і звільнити супозиторій від первинної обгортки.

Вводити супозиторій треба в положенні лежачи.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

У зв’язку з обмеженим досвідом застосування препарату вагітним жінкам і матерям, що годують груддю, препарат не рекомендується застосовувати таким категоріям пацієнтів. У разі необхідності застосування цього препарату, слід враховувати співвідношення ризик / користь.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Даних стосовно впливу препарату на здатність керувати автомобілем чи працювати зі складними механізмами немає. Однак, у разі розвитку таких побічних явищ, як запаморочення, загальна слабкість чи інші порушення з боку центральної нервової системи, рекомендується утриматися від такої діяльності.

Спосіб застосування та дози

Дорослі

При гострих і хронічних гепатитах, цирозі печінки застосовують ректально по 1 супозиторію 2 рази на добу (вранці та ввечері) протягом 2–4 тижнів.

При запальних процесах прямої, сигмоподібної кишки застосовують ректально по 1 супозиторію 2 рази на добу (вранці та ввечері) протягом 1–2 тижнів.

При запально-ерозивних ураженнях піхви й шийки матки застосовують вагінально по 1 супозиторію на добу (краще ввечері) протягом 1–2 тижнів або по 1 супозиторію 2 рази на добу (вранці та ввечері) протягом 7–10 днів.

Діти Препарат не застосовувати для лікування дітей.

Передозування

У разі передозування, в сечі можливе підвищення концентрації натрію й калію. Після зменшення дози препарату побічні явища зникають самі собою, без спеціального лікування.

Побічні реакції

Алергічні реакції: свербіж, гіперемія шкіри, лихоманка, висипання (уртикарні, папульозні, дрібнокрапчасті, плямисті), кропив’янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.

З боку органів дихання: задишка, задуха.

З боку центральної нервової системи: запаморочення, загальна слабкість, шум у вухах.

Шлунково-кишковий тракт: нудота, блювання, сухість у роті, здуття живота.

Серцево-судинні розлади: артеріальна гіпертензія, біль в ділянці серця, порушення синусового ритму, тахікардія.

Реакції в місці введення: свербіж, гіперемія, висипання.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище, ніж 25 ° C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Пакування

По 5 супозиторіїв у блістері, по 1 або 2 блістери в пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Подивіться відео з дослідженнями наших препаратів: