Час роботи з 08:00 до 17:00

Ця інформація вказує на можливі умови використання матеріалів із сайту компанії ТОВ «МОБІЛЬ МЕДІКАЛ».

Загальна інформація
1. Використання інформації із сайту в особистих цілях регламентується нормами чинного законодавства України.
2. Вся інформація про медичні препарати та лікарські засоби надається лише як ознайомча інструкція. Вона є прямим керівництвом до дії. А якщо у Вас є захворювання, необхідно ТЕРМІНОВО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ФАХІВЦЯ ІЗ СФЕРИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я. Використання будь-яких медичних засобів в особистих цілях має попередньо обговорюватися з лікарем з урахуванням протипоказань до препаратів.
3. Цей текст є повноправним аналогом публічної оферти. Тобто користувач, який заходить на сайт, автоматично погоджується з умовами використання ресурсу.
4. Адміністрація комерційного ресурсу ТОВ «МОБІЛЬ МЕДІКАЛ» залишає за собою право внесення доповнень, а також змін до публічної угоди. Усі зміни політики компанії та правил використання сайту вступають через три робочі дні з моменту публікації. У разі незгоди користувача з нововведеннями, йому необхідно припинити роботу з даним сайтом, а також додатковими сервісами, що належать сайту.
5. Всі найменування препаратів є торговими знаками, відповідно сайт містить згадки про патенти, технології або продукцію, що входять до права власності компанії ТОВ «МОБІЛЬ МЕДІКАЛ». Використання цієї інформації, захищеної правом власності, у будь-якому контексті за межами сайту без посилання на головне джерело прирівнюється до протизаконної діяльності.
Зобов’язання відвідувача
1. Користувач зобов’язується не вчиняти дії щодо сайту, що порушують постійну роботу сервісу. Його дії повинні відповідати поточному законодавству України або нормам міжнародного права щодо інтелектуальної власності.
2. У разі цитування відвідувачем інформації на сторонньому ресурсі, обов’язково має вказуватися посилання першоджерело, а саме сайт компанії ТОВ «МОБІЛЬ МЕДІКАЛ».
3. Користувач ознайомлений з тим, що адміністрація сайту та компанії не несе відповідальності за публікацію посилань на сторонні ресурси, а також за зміст опублікованих посилань. Відвідувач ресурсу попереджений про те, що матеріали можуть мати рекламний характер.
Інші умови
1. Користувач обізнаний про те, що суперечки щодо цієї Угоди вирішуються шляхом судового розгляду за законодавством України.
2. Жодна інформація з Угоди не вказує на те, що між керівниками сайту та його відвідувачами встановилися відносини щодо спільної діяльності, дружні чи товариські взаємини.
3. Тимчасова бездіяльність керівництва щодо правопорушника не виключає можливості вживання регулювальних заходів пізніше відповідно до чинного законодавства, а саме: права на інтелектуальну власність або авторського права.

Цей комерційний ресурс компанії ТОВ «МОБІЛЬ МЕДІКАЛ» не займається наданням медичної допомоги і не дає лікарських консультацій!
Своєю діяльністю на сайті користувач підтверджує ознайомлення та прийняття умов цієї Угоди.