Час роботи з 08:00 до 17:00
2490 грн.
https://mobil-medical.com/wp-content/uploads/2022/01/Mirolza-400x300.png

Склад вмісту 1 пакетика-саше: екстракт трави якірців сланких (Tribulus terrestris L.) – 750 мг (mg),  L-карнітину фумарат - 855 мг (mg),  ацетил-L-карнітин - 500 мг (mg),  L-аргінін - 250 мг (mg), L-глутатіон - 100 мг (mg), коензим Q10 (убіхінон) – 40 мг (mg), цинку піколінат - 7,5 мг (mg), вітамін В9 (фолієва кислота) – 0,2  мг (mg), селен – 0,05 мг (mg), вітамін В12 (ціанокобаламін) - 2  мкг (μg), вітамін В5 – 3 мг (mg).

Допоміжні речовини: аеросил, лимонна кислота, лактоза, магнію стеарат.

 

Мірольза - це дієтична добавка, що містить додаткове джерело амінокислот, вітамінів, мікроелементів і інших біологічно активних речовин. Сприяє підвищенню здатності до запліднення, статевого потягу та покращення якості життя у жінок.

Екстракт трави якірців сланких

Екстракт трави якірців сланких (Tribulus terrestris L.) - містить стероїдні сапоніни, що метаболізуються в організмі до дегідроепіандростерона (DHEA), який в жіночому організмі перетворюється на стероїдні статеві гормони. Дегідроепіандростерон сприятливо діє на імунітет, цілісність клітинної мембрани, гемоглобін і ліпідний профіль, сприяє зниженню рівня глюкози в крові, сприяє поліпшенню фізичного стану та підвищенню сексуальної активності за допомогою стимуляції андрогенних рецепторів у головному мозку, сприяє утворенню м’язів та підвищенню їх тонусу, збільшенню щільності кісток, зволоженню шкірних покривів і слизових поверхонь, дозволяє відстрочити настання менопаузи та знизити інтенсивність неприємних симптомів цього періоду.

L-карнітину фумарат

L-карнітину фумарат – це формула, що поєднує L-карнітин з фумаровою кислотою, яка міститься в мохах і грибах. Вона сприяє кращому засвоєнню L-карнітину та виступає посередником в циклі Кребса - ключовому процесі вироблення енергії. L-карнітин транспортує жирні кислоти до мітохондрій, де вони перетворюються в енергію. Також фумарат має  властивість активовувати антиоксидантний фактор, який захищає мітохондрії від руйнівної дії вільнорадикальних сполук. Інші форми L-карнітину позбавлені такої властивості.

Ацетил-L-карнітин

Ацетил-L-карнітин відіграє ключову роль у мітохондріальному окисленні довголанцюгових жирних кислот для виробництва клітинної енергії та захищає клітинні мембрани і ДНК від пошкодження, спричиненого вільнокисневими радикалами. Ацетил-L-карнітин відіграє ключову роль у мітохондріальному окисленні довголанцюгових жирних кислот для виробництва клітинної енергії, захищає клітинні мембрани і ДНК від пошкодження, спричиненого вільнокисневими радикалами та запобігає окисленню білків. Головна відмінність ацетил-L-карнітину від інших форм карнітину полягає в наявності молекули ацетилу. Завдяки їй ацетил- L-карнітин швидше і простіше засвоюється, добре проникає в тканини і має більшу біологічну активність.

L-аргінін

L-аргінін - це амінокислота, що входить до складу білків, підтримує імунну систему і регулює тонус судин, щоб контролювати швидкість кровотоку. У жінок L-аргінін сприяє позитивному впливу на стан судин і покращенню інтенсивності кровообігу в органах малого таза, поліпшуючи кровопостачання матки і яєчників та налагодженню їх роботи. Сприяє нарощуванню товщини ендометрія, що дуже важливо для жінок, які піддавалися оваріоектомії, у яких були мимовільні або медичні аборти. L-аргінін є потужним активатором антиоксидантного захисту організму, що зменшує негативний вплив вільних радикалів та допомагає знизити інтенсивність хронічних запальних процесів і захистити дозріваючі яйцеклітини від пошкоджень. L-аргінін підвищує здатність організму до регенерації тканин.

L-глутатіон

L-глутатіон - життєво важливий захисний антиоксидант внутрішньоклітинного та позаклітинного захисту, який сприяє зменшенню негативного впливу вільних радикалів, інтенсивності хронічного запального процесу та захисту дозріваючих яйцеклітин від пошкодження.

Коензим Q10

Коензим Q10 (убіхінон) є центральним компонентом метаболічних процесів, пов'язаних з постачанням організму енергії. Коензим Q10 відіграє важливу роль в засвоєнні організмом карнітину, так як регулює процес ацетилювання в організмі. Коензим Q10 є потужним активатором антиоксидантного захисту організму, що зменшує негативний вплив вільних радикалів та допомагає знизити інтенсивність хронічних запальних процесів, захистити дозріваючі яйцеклітини від пошкоджень.

Цинку піколінат

Цинку піколінат являє собою найбільш доступну біологічну форму мікроелемента, що відповідає за повноцінну роботу внутрішніх органів і їх систем. Поєднання цинку і піколінової кислоти взаємодоповнюють один одного і утворюють формулу, що легко засвоюється та гарантує максимальну ефективність препарату. У жінок цинк бере активну участь в діленні яйцеклітини, а також сприяє регуляції біохімічних процесів, що забезпечують перехід яйцеклітини в ембріон.

Фолієва кислота

Вітамін В9 (фолієва кислота) важлива для генерації ДНК, завдяки чому дає змогу виносити і народити здорову дитину. Прийом вітаміна В9  необхідно починати ще при плануванні вагітності, так як висока потреба в ньому виникає вже в перші тижні формування зародка, коли відбувається утворення нервової трубки.

Селен

Селен є мікроелементом, що відіграє вирішальну роль у функції багатьох важливих ферментів,  пов'язаних з механізмом антиоксидантної дії. Активність селену підвищує доступність глутатіону. У жінок селен сприяє нормальному розвитку фолікулів на пізніх стадіях і створенні сприятливого середовища для овуляції.

Вітамін В12

Вітамін В12 (ціанокобаламін) активує обмін вуглеводів, білків і ліпідів, бере участь в синтезі нуклеїнових кислот. Стимулює здатність тканин до регенерації.

Вітамін В5

Вітамін В5 - водорозчинний вітамін, що використовується для виробництва коферменту А (CoA) - хімічної сполуки, яка допомагає ферментам створювати і розщеплювати жирні кислоти, а також виконувати інші метаболічні функції, що регулюють механізм утворення жирів.

Рекомендації до споживання: як додаткове джерело амінокислот, вітамінів, мікроелементів і інших біологічно активних речовин. Сприяє підвищенню здатності до запліднення, статевого потягу та покращення якості статевого життя у жінок.

Спосіб вживання: вміст пакетика-саше висипати у ємність об'ємом 250 мл. Додати 200 мл води або солодкого соку на ваш смак (наприклад, виноградного, виноградно-яблучного, грушевого). Ретельно перемішати до утворення однорідного розчину. Приймати 1 раз на день під час їди.

Термін вживання: 30 - 90 днів, або за рекомендацією лікаря.

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів, дитячий вік, період вагітності та годування груддю.

Застереження щодо застосування: не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C.

Форма випуску: порошок в пакетиках-саше. №30 пакетиків-саше в картонній упаковці.

Маса вмісту пакетика-саше: 2,756 г (g)±5%.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Термін придатності: 2 роки.

ТУ У 10.8-42952052-001:2019

Виробник: Приватне акціонерне товариство "Лекхім-Харків", Україна, 61115, Харківська обл., м. Харків, вул. Северина Потоцького, буд. 36.

Заявник: ТОВ «Легер Фарма», Україна, 02081, м. Київ, вул. Урлівська, 23-Б, оф.241, тел.: +380 44 239-26-41

Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ «Мобіль Медікал», Україна, 07354, Київська область, Вишгородcький район, с. Нові Петрівці, пров. 1-го Травня, буд. 17-А, тел.: +380 44 353-80-02, www.mobil-medical.com, е-mail: info@mobil-medical.com